Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Şirketi Grafik Ausdenker olarak, İş Ortaklarımızın daha verimli işler geliştirebilmesi ve şirket içindeki yönetimlerini daha sağlıklı ve hızlı yapabilmeleri için size özel web tabanlı iş yönetim yazılımları geliştiriyoruz. Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza özel yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz. Tüm isteklerinize uygun esnek ve işlevsel yapıda proje yazılımları geliştiriyoruz.

Markalar küresel online rekabetin içinde var olabilmek adına maliyetlerini düşürerek işleyen süreçlerini kontrol altına alabilmek için tamamen kendilerine ait olan özel yazılımlar talep edebilmektedirler. Bu yazılımlar firmaya özel olarak geliştirilip, bütünüyle o firmada kullanılması iş sistemlerinin devamlılığı için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tamamen özelleştirilmiş seçenekleri ile firmalara özel olarak yapılan yazılımlar ile firmalar hazır yazılımlar ile vakit kaybetmeden rakiplerinin önüne hızla geçmiş olurlar.

Grafik Ausdenker ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım isteklerinize net çözümler sunarak sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermektedir.

İşlevsel, kullanımı kolay ve kullanıcı deneyimi sunan yazılımlar ile hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayarak, İş Ortaklarımızın kullanıcı beklentilerini ticari hedeflerinizle aynı çizgiye taşıyoruz. Müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijitale taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Geliştirilen web uygulamaları sayesinde müşterilerinize kişiselleştirilmiş içerik hizmetleri, teklifler, raporlar gibi çok farklı iletişim platformları yaratabilirsiniz.

Kurumsal yazılımların şirketin kendi organizasyon şeması, idari yapısı  ve mağazalarına uygun şekilde tasarlanması, şirket işleyişini iyice analiz etmesi bu organizasyonel platformu güçlendirmekte ve sizlerin daha verimli hizmet vermesini sağlamaktadır.

Web Uygulama Geliştirme

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere, kendi stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştiriyoruz. İş Ortaklarımızın farklı sektörlerde olması ve ihtiyaçlarının farklı yönlerde olmasından dolayı, web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

Grafik Ausdenker olarak web, mobil, intranet, masaüstü uygulamaları uygulamalar geliştirerek müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Özel Yazılım Projesi Geliştirme Takvimi

1- Proje analizi
2- Proje süreç planlaması
3- Proje planlaması
4- Proje tasarımı
5- Proje yazılımı
6- Test ve entegrasyon
7- Projenin canlıya alınması

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Eğer sadece sıradan bir web sitesi değil de işlevsel ve şirket içinde kullanılacak bir uygulama istiyorsanız, özel yazılım geliştirme hizmetimiz için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.