Design

Kurumlar ve Bireyler İçin Tavsiyeler

Ürün veya hizmetinizin Almanya'daki potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir dış pazarın değerlendirilmesi, sektöre özgü bilgiler olmadan olanaklı değildir. Aynı zamanda dil ve ülke bilgisi olmadan, mülakatlar ve yerinde araştırma olmadan kapsamlı bir bilgi tabanı oluşturamazsınız. Bir hizmet şirketi olarak, Almanya'daki pazara girişinizde başarılı olmanızda katkı sağlamak için size destek oluyoruz.

Piyasa Hakkında

Almanya'daki pazarları ve sektörleri genel olarak gözden geçirmek ve şirketiniz için pazar fırsatlarının değerlendirilmesini ister misiniz?

About

Sektörle ilgili güncel bilgileri, sizin belirlediğiniz kriterlere göre araştırıyoruz. Bunu yapmak için mevcut ülke ve sektör raporlarından, yerel hükümet istatistik kurumlarından, telefon görüşmelerinden, İnternet'ten, uzman dergilerinden ve diğer yayınlardan gelen kaynakları kullanıyoruz.

Potansiyel işbirliği ortakları hakkında sağlam bir bilgi tabanı, yeni pazarlar açarken yüksek derecede öneme sahiptir. Doğrulanmış şirket bilgileri ile yanınızdayız. Bize anketinizi gönderin, biz de size cevapları gönderelim.

Sektörünüzdeki ilgili kişilerle doğrudan iletişim kurabilmeniz için, istediğiniz kriterleri (anket) belirterek gerekli olan temel bilgileri belirliyoruz:

Araştırma sonuçlarının içeriği, şirketin adını, muhatap kişisini, adresini, e-posta adresini, telefon ve faks numarasını içerir.

Adresleri e-posta yolu ile alacaksınız.

İşlem süresi genellikle yaklaşık 7 iş günüdür.

Randevu Organizasyonu ve Yol Arkadaşı

Randevuları ve yurtdışı gezilerini organize etmek genellikle çok zaman alır. Sektör, konum ve dil bilgimiz ile sizi ilgili ve sorumlu kişilerle hedef doğrultusunda irtibata geçireceğiz. Randevular için muhataplarınızın içeriğini hazırlar, organizasyonun mükemmel şekilde ilerlemesini sağlar ve kişisel danışmanınız olarak randevulara kadar size eşlik ederiz.

Tabi ki, isteğiniz doğrultusunda otel ve lojistik hizmeti de organize edebiliriz.

İş Planlarının Oluşturulması

Alman pazarına girerken, şirketin kurulması için iş planının oluşturulması en önemli maddelerden biridir. İş planı, bir şirketin tüm hedef ve stratejilerini içeren temel gereksinimleri, projeleri ve önlemleri içeren bir çalışma kağıdıdır. Sizinle iş birliği içerisinde Almanya'da içerik ve biçim açısından gereksinimleri karşılayan bir iş planı oluşturuyor ve Almanya'daki sorumlu resmi kurumlarla bilgi alışverişinde bulunmanıza yardımcı oluyoruz.

  • 01

    Müşterilerimiz arasında orta ölçekli şirketler, yatırımcılar, yatırım ve portföy şirketleri, devlet kurumları, kamu sektörü ile genel müdürler, yönetim kurulu üyeleri ve denetim kurulları bulunmaktadır.

  • 02

    Kişisel ve doğrudan soru sormak, istekleri ifade etmek, olasılıkları tartışmak. Almanya'da başarının temeli, sizinle aramızdaki işbirliğinde yatmaktadır.

  • 03

    Alman pazarındaki bireysel faaliyetlerinizi ve fırsatlarınızı beraber analiz etmekten mutluluk duyarız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.