Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Search Engine Optimization olarak tanımlanan SEO Türkçe’de Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO danışmanlığı ise, sıralamada en üst sıralarda yer almak için arama motorlarında belirlenen anahtar kelimelerle yapılan çalışmaların tamamına verilen isimdir. SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları ile Google SEO Uzmanı olarak müşterilerimize bireysel ve kurumsal web hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’de arama motoru kullanım oranlarında Google çok büyük bir yüzdeye sahiptir, bu sebeple SEO Danışmanlığı hizmeti verilirken öncelikle Google’ın algoritması baz alınarak siteniz düzenlenir. Bazen de daha yüksek bir verim alınabilmesi adına Google tarafından yapılan algoritma değişikliklerinin sitenize hızlı bir şekilde uyarlanması yolu izlenir.

Bildiğiniz üzere yeni dünyada milyonlarca kişinin ilgi odağı olan pek çok hizmet vardır, arama motorları da bunlardan biridir. Grafik Ausdenker olarak firmanızı veya markanızı sitenizi ziyaret eden hedef kitleye doğru tanıtabilmek aynı zamanda sizi ve markanızı analiz edip tanıdıktan sonra potansiyelinizi açığa çıkartabilmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir. Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO Danışmanlığı hizmeti almak arama motorlarında organik sonuçlarda öne ve üst sıralara çıkmanızı ve her ay yüksek tutarlarda reklam ücretleri ödememenizi sağlar.

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO – SEO Danışmanlığı

Arama Motorunda İlk Sırada Yerinizi Alın

Sunduğumuz sürdürülebilir hizmetimiz sayesinde sitenizin, hızlı ve güvenli bir biçimde arama motorlarında üst sıralara taşınmasını mümkün kılmaktayız. Bu sayede çevrimiçi potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilir ve buna ek olarak dijital pazarlamaya yaptığınız yatırımlardan daha çok fayda sağlayabilir ve net analizler yapabilirsiniz. Başarılı ve etkili bir SEO stratejisi olmadan, web siteniz arama motorlarında, istediğiniz düzeyde görünürlük seviyesine sahip olmayacaktır. Grafik Ausdenker olarak temel hedefimiz müşterilerimizin web sitelerini arama motorları için optimize etmek ve onların arama sonuçlarında üst sıralarda yer almalarını sağlamaktır.

İnternet kullanıcıları arasında birtakım araştırmalar yapılmıştır ve buna göre arama sonuçlarındaki ilk 3 sayfada listelenen sitelerin doğru sonuç verdiği tespit edilmiştir. Her bir sayfada 10 kayıt ve sponsorlu bağlantılarla birlikte ortalama 15 sonuç listelendiği varsayıldığında markanızını ilk 45-50 arama sonucu arasında yer alması, sizlere katma değer sağlayacaktır. Bu katma değere sahip olmak için de atmanız gereken en önemli adım SEO Danışmanlığı almaktır.

 

SEO Projelerinin Faydaları

Öncelikle milyonlarca kişiye hızlı ve ekonomik şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO – SEO Danışmanlığı hizmetinde markaların web sitelerinin en üst sıralarda yer alacağının sözünü veremiyoruz. Üst sıralarda var olmak için sitenizde bulunan engelleri kaldırıyoruz ve altyapısal olarak web sitenizin teknik açıdan hazır olmasını sağlıyoruz. Ayrıca teknik anlamda hazır hale gelen sitelerin içerik planlamaları, yazıların hazırlanması gibi konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

İnternet kullanıcıları arasında birtakım araştırmalar yapılmıştır ve buna göre arama sonuçlarındaki ilk 3 sayfada listelenen sitelerin doğru sonuç verdiği tespit edilmiştir. Her bir sayfada 10 kayıt ve sponsorlu bağlantılarla birlikte ortalama 15 sonuç listelendiği varsayıldığında markanızını ilk 45-50 arama sonucu arasında yer alması, sizlere katma değer sağlayacaktır. Bu katma değere sahip olmak için de atmanız gereken en önemli adım SEO Danışmanlığı almaktır.

Başarılı bir SEO stratejisi olmadan, web siteniz arama motorlarında, istediğiniz düzeyde görünürlük seviyesine sahip olmayacaktır. Grafik Ausdenker olarak temel hedefimiz müşterilerimizin web sitelerini arama motorları için optimize etmek ve onların arama sonuçlarında üst sıralarda yer almalarını sağlamaktır.

SEO ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları bilinçsizce yapıldığı takdirde, web siteniz arama motorlarında ilk sıralarda görünmek yerine, arka sayfalara gidebilir. Profesyonel bir destek alarak sağlam ve etkili bir SEO çalışması yapılması bu nedenle oldukça önemli ve kritiktir. Arama motorlarında sizi üst sıralara taşımak birçok faktöre bağlıdır, bu hususta sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaya çalışarak, markanızın en iyi şekilde varlığını sürdürebilmesi için doğru bir planlama yapmak bizim görevimizdir. Başarılı bir SEO stratejisi olmadan, web siteniz arama motorlarında, istediğiniz düzeyde görünürlük seviyesine sahip olmayacaktır. Grafik Ausdenker olarak temel hedefimiz müşterilerimizin web sitelerini arama motorları için optimize etmek ve onların arama sonuçlarında üst sıralarda yer almalarını sağlamaktır.

SEO Danışmanlığı hizmetinden yüksek verim almak istiyorsanız süreklilik ve disiplin konusunda titiz olmanız gerekir. Bir anda yapılan detaylı SEO çalışmaları sayesinde siteler bir anda yükselmekte fakat sonrasında geri sıralara düşmektedir. Bunun sonucunda da maalesef bu siteler, arama motorlarının gözünde kötü bir imaja sahip olmaktadır. Geçici bir başarı elde etmek kolay olandır, bu sebeple bizim önceliğimiz kalıcı ve etkili bir sonuç elde etmek olmalıdır ve bunun için de SEO çalışmalarının en az 6 aylık bir perioda yayılarak planlanması önem arz etmektedir.

İnternet kullanıcıları arasında birtakım araştırmalar yapılmıştır ve buna göre arama sonuçlarındaki ilk 3 sayfada listelenen sitelerin doğru sonuç verdiği tespit edilmiştir. Her bir sayfada 10 kayıt ve sponsorlu bağlantılarla birlikte ortalama 15 sonuç listelendiği varsayıldığında markanızını ilk 45-50 arama sonucu arasında yer alması, sizlere katma değer sağlayacaktır. Bu katma değere sahip olmak için de atmanız gereken en önemli adım SEO Danışmanlığı almaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO – SEO Danışmanlığı

 

SEO Danışmanlığı Hizmeti

Markanıza ait web sitelerini anahtar kelimeler doğrultusunda arama motorlarında en üst sıralara taşıyacak ve yaptığınız işin daha kârlı olmasını sağlayacak temel unsurSEO Danışmanlığı kapsamında Arama Motoru Optimizasyonu’dur.  SEO Danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.