E-Posta Pazarlama

E-posta Pazarlama nedir? E-posta pazarlama, doğrudan bir pazarlama yöntemi olup, markalar tarafından çok yaygın olarak kullanılan bir pazarlama biçimidir. Markaların belirlenen kitleye ulaşmak için hedefli gönderim yaptığı ürün tanıtımı veya bilgilendirme mesajlarının elektronik posta yöntemi ile gönderilmesine E-posta Pazarlama (E-Mail Marketing) denir. E-posta pazarlaması ile gönderilen içerikler ise e-bülten olarak tanımlanmaktadır.

Kurgulayıp Gönderilen Raporlar

E-Posta Pazarlama Çözümleri

Bir e-posta pazarlamasının başarılı olması için üye listesinin düzenlenmesi, güncel tutulması, tasarımının ilgi çekici olması, göz alıcı içeriklerin olması, listelerin yasal düzenlemelere uygun olarak yapılması gerekmektedir. Bir e-posta pazarlamasının düşmanı ise SPAM’lerdir ve bunlardan kurtulmak için gerekli çalışmaların yapılması önem arz etmektedir.                                                                                                                                        Biz de Grafik Ausdenker olarak doğru hedefe, doğru içerikleri, doğru zamanda ulaştırmak için e-bültenlerinize ait başlık, içerik ve görsellerini oluşturarak geri bildirimlerini almak ve raporlamaları etkili şekilde yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlama Unsurları

Grafik Ausdenker olarak, e-posta pazarlama konusunda İş Ortaklarımıza katma değer oluşturacak çözümler sunuyoruz. Siz de bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz..