Bakım ve Güncelleme Hizmeti

Bakım ve Güncelleme Hizmeti geliştirdiğimiz veya daha önce farklı firmalar tarafından geliştirilen projeler ve web siteleri için sunulan bir hizmettir. Web sitelerinin tamamlanıp yayına alınmasından sonra web sitesinin aktif ve güncel tutulması, marka değerinizin yükselmesini sağlamakla kalmayıp arama motorlarında sürekli üst sıralarda yer almanıza da yardımcı olmaktadır.

Web Siteniz Güvende Olsun

Aylık olarak takip edilmesi gereken konuların başında web sitenizin aylık bakımlarının yapılması, güncelleme hizmetlerinin sunulması, gerekli test ve kontrollerin yapılması, içeriklerin kontrol edilmesi, raporların analiz edilmesi, yedeklerin alınması vb. gelmektedir. Nasıl ki çiçek sulanmazsa belirli bir süre sonra kuruyup gider web siteleri de bu anlamda saksıda bekleyen çiçeğe benzer. Bu nedenle web sitenizin sürekli beslenmesi, bakımlarının yapılması ve güncellenmesi büyük önem taşımaktadır. Saksıda kuruyup gitmiş çiçeklere veda edip onların tekrar açmasını sağlamaya ne dersiniz 🙂 Bunun için doğru adrestesiniz!

 

Bakım ve Güncelleme Hizmeti

Web Sitesi Bakım ve Güncelleme Hizmeti

Bakım ve güncelleme hizmeti sitenin tüm içerik yönetimini, yedeklerin alınmasını, testlerin yapılmasını, blog yazılarının eklenmesini vb. gibi farklı konuları kapsamaktadır. Alınan bu hizmet sayesinde, web siteniz sürekli güncel ve bakımlı kalarak firmanızın kazancının günden güne artması sağlanacaktır.

İyi bir web sitesinin profesyonel olarak iyi görünmesi dışında aynı zamanda sürekli canlı bir yapıda olması da önem taşımaktadır. Web sitenizin olası sorunlar karşısında garanti altında tutulması, sorunların çözülmesi, yeni eklentiler ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması tüm web sitesine sahip olan markaların önem vermesi gereken ciddi bir konudur.

Web Site Bakım ve Güncelleme’nin Önemi

Çoğu site sahibi, web siteleri faaliyete geçtikten sonra her şeyin tamamlandığını ve artık güncelleme yapmaya gerek olmadığını düşünürler ancak bu ne yazık ki hatalı bir yaklaşımdır. Arama motorları düzenli olarak siteleri denetleyerek aktif ve güncel olup olmadıklarını kontrol ederler. Bu kontrol mekanizmasi önemlidir çünkü sitenizdeki içerikler güncel değilse siteniz arama motorlarının sıralamasında düşüşe geçebilir.

Bakım ve Güncelleme Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler⠀

  • Site analizi ile hataların tespit edilmesi, eksiklerin giderilmesi, geliştirilmesi vb. ile ilgili çalışmalar
  • Sitedeki metin, fotoğraf, ses, video içeriklerinin güncellenmesi,⠀
  • İçeriklerin site tasarımına ve SEO ‘ya uygun hale getirilmesi,⠀
  • Mobil ile uyumluluk,
  • Sayfa tasarım hatalarının giderilmesi,⠀
  • Site hızının güncellenmesi, geçişlerin sorunsuz ve hızlı olması için gerekli iyileştirme çalışmaları,⠀
  • Web sitesindeki reklam alanlarının güncellenmesi,⠀
  • Blog, sosyal medya eklentilerinin güncellenmesi,
  • Online destek,⠀
  • İhtiyaca yönelik hızlı çözümler.

Profesyonel çözümlerimiz sayesinde ihtiyacınıza uygun bir hizmet sunabiliriz. Bu sayede siteniz hem kullanıcı dostu olur hem de arama motorlarında üst sıralarda yer alır.

Sitenizin arama motorlarında hem ilk sıralarda yer alması hem de bu sıralamayı koruyabilmesi için bakım ve güncelleme hizmeti alınması gerekmektedir. Bu konuyla ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.