Landing Page

Landing Page, dijital pazarlama faaliyetlerinde kullanmak ve dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, belirlenen hedef kitleye veya bir ürüne özel olarak hazırlanmış olan tekil web sayfalarına verilen isimdir. Landing Page, yani “Açılış Sayfası“, “Yakalama Sayfası“, “Öncü Sayfa“, “Statik Sayfa” “Hedef Sayfa” anlamlarına da gelen sayfaların ana amacı, siteye giriş yapan kişilere bir eylem kazandırmaktır. Ziyaretçileri, form doldurma, e-posta listesine üye yapma, video izleme, dosya indirme veya bir satın alma gibi geri dönüşümler sağlamaktadır.

Landing Page, genel olarak web sitelerinin sosyal medya veya arama motoru üzerinden yapmış oldukları çalışmalarda, ziyaretçileri sitelerine yönlendirmek için kullanılan sayfalar olarak tanımlanmaktadır.

Landing Page Neden Önemli?

Planlanan dijital kampanyalarda, reklamların yönlendirildiği tek sayfa olması ve geri dönüşlerin bu sayfa üzerinden alınması nedeniyle, reklam maliyetlerinin artmaması ve KPI’larda sapmalar olmaması için Landing Page hazırlanma süreci kritik önem sağlamaktadır.

İş Ortaklarımız için firma profiline en uygun ve hızlı şekilde mobil uyumlu Landing Page tasarımları yaparak, geri dönüşlerin ölçümlerini sağlamaktayız.

Landing Page

Landing Page‘in nasıl olacağının stratejisini çizip, size en uygun tasarımı yapıp, bu tasarımın mobil cihazlarla uyumlu çalışmasını sağlıyoruz. Kullanıcıların sayfaya hızlı ulaşabilmesi için gerekli aksiyonları alıp, uygun içerik oluşturuyoruz. Son aşamaya geldiğimizde ise, gelen ziyaretçileri analiz ederek raporlamasını sizlere sunuyoruz.

 
Strateji
0%
Tasarım
0%
Uyum
0%
Hız
0%
İçerik
0%
Analiz
0%

Landing Page Tasarımları

Siz de doğru tasarım, doğru içerik, doğru analiz, doğru strateji kullanılarak hızlı Landing Page tasarımları oluşturmak için bizden teklif alabilirsiniz.