E-Ticaret ve Danışmanlık

E-Ticaret danışmanlığı ile rakiplerinizden bir adım önde olmanız için gerekli tüm sistemleri inceleyerek, analiz edip sürekli olarak geliştirme çabasındayız. Bir E-Ticaret sitesinin güvenli, sağlam ve işlevsel oluşundan sonra gelen en önemli diğer özelliği web tasarımıdır. Estetik görselliği ve profesyonelliği ile güven vermek de bir E-Ticaret sitesinin temel görevleri arasında yer almaktadır. Biz de bundan yola çıkarak işletmenize en uygun E-Ticaret yazılım seçimi ve danışmanlığı ile işinize ve kazancınıza destek oluyoruz, bu sayede müşteri verimliliğinizi ve kâr oranınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Intranet, personel ile üst yönetim arasında köprü vazifesi gören, kurumla ilgili bilgilerin verildiği, pratik araçların yer aldığı bir sistemdir. Birçok firma artık sadece iş yerinde kullanılmasını değil, çalışanların her an her yerden erişebiliyor olmasını tercih etmeye başlamıştır. Kurum içi intranet uygulamaları, şirketin ihtiyacına göre özel olarak projelendirilip yazılımları yapılmaktadır. Intranet yazılımları, kurum içi iletişim ve verimliliği arttırdığından, birçok firma kendi intranet uygulamalarının yazılımını yapmaktadır.

Kurumlarda stratejik bilgi yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirmenin yolu, bu beş adımda sağlanmaktadır:

Markanız için Verimli E-Ticaret Çözümleri

Öncelikle sizleri dinliyor ve firmanızı inceliyoruz. Yapılan analiz sonucunda, çıktılara göre ve sistem gereksinimleri karşılayacak şekilde sizi yönlendiriyor ve E-Ticaret alanında daha verimli hareket etmenizi sağlıyoruz. E-Ticaret mobil yazılım sürecindeki gereksinimler, diğer yazılımlarla entegrasyonlar XML veri akışı veya banka pos bağlantıları dahil, ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinmeleri karşılıyoruz. Özel yazılımlar ile müşterilerinizle sizleri buluşturuyoruz.

E-Ticaret Nedir?

Elektronik ticaret ya da kısaca E-Ticaret, 1995 yılından sonra internet kullanımının artması sonucu, ticaretin elektronik ortamda gerçekleşmesi neticesinde ortaya çıkmıştır. Özetlemek gerekirse ürün veya hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, destek, dağıtım ve ödeme işlemlerinin internet üzerinden yapılmasına verilen addır. İktisadi işbirliği ve Kalkınma Teşkilatı’na göre E ticaret; Sayısallaştırılmış yazılı metin, ses ve görüntünün işlenmesi ve iletilmesine dayanan kişileri ve kurumları ilgilendiren tüm ticari işlemleri kapsamaktadır.

Ülkemizde 2010 yılı itbariyle önde gelen markaların girişimleriyle popülerleşmeye ve kitlesel olarak herkese ulaşmaya başlamıştır. Gelecekteki yerinizi sağlama almak için E-Ticaret sitesine sahip olmak artık her zamankinden daha önemli bir hale gelmiştir!

E-Ticaret Danışmanlığı

 

E-Ticaret ve Pazar Yerleri

Teknoloji gün geçtikçe gelişmektedir, bu hızla büyüme ve sosyal medya kullanımının her geçen gün daha da artması, var olan ürün veya hizmetlerinizin dijital dünyada kurumsal kimliğinizle var olmasını bir zorunluluk haline getirmiştir. Satışlarınızın artması ve müşteri portföyünüzün daha üst seviyeler taşınması için E-Ticaret sitenizin güven verici ve kullanıcı dostu olması büyük önem taşımaktadır. E-Ticaret sitenizin yanı sıra, var olan Pazar yerleri (N11, GG, HepsiBurada, epttAVM vb.) ile entegrasyonlarınız da çok önemlidir. Pazar yerleri entegrasyon ve hesap açma işlemleri konusunda da elimizden gelen en iyi şekilde sizlere destek olmayı görev biliriz.

E-Ticaret Danışmanlığı Faydaları

Çevrimiçi ticaretin son dönemde büyük bir ivme kazanmasıyla dengeler değişmekte ve E-Ticaret sitenizin yani 7/24 sürekli açık olan dükkanınızın, Google’da en üst sıralara çıkması, en merkezi lokasyonda bulunan dükkanınızdan bile daha önemli bir duruma gelmektedir. Size sunmuş olduğumuz güçlü SEO desteği ile sizin de rakiplerinizden bir adım önde olmanız bu sayede daha kolay ve mümkün bir hale gelmiş olmaktadır.

E-Ticaret İş Modelimiz

Öncelikle İş Ortağımızın sahip olmak istediği E-Ticaret sitesinin kapsamını belirleyip, kullanıcı deneyimine(UX) uygun tasarım çalışmasını yaparız. Projenin yazılımını özel olarak üretir veya hazır paket yazılımlar kullanırız. E-Ticaret sitesini test yayınına alarak geri bildirimleri alırız. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra iş ortağımızın onayıyla projeyi yayına alırız.

E-Ticaret ihtiyaçlarınız için Grafik Ausdenker’de aradığınız her konuda çözümü her daim bulma şansınız vardır! İster yeni bir E-Ticaret sitesinin hayata geçirilmesi, ister var olan E-Ticaret siteniz için E-Ticaret Danışmanlığı hizmetleri olsun bu konuda birçok seçenek sunmaktayız. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile, hizmet ağınızı genişletme ve internet üzerinden satışlarınızı en güvenilir şekilde yapabilme imkanına sahip olursunuz. E-Ticaret Danışmanlığı, pazar yerleri ile entegrasyon oluşturmak ve yeni bir E-Ticaret sitesi kurmak için, teklif formumuz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.