İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama hizmeti ile sizlere destek oluyoruz. Size özel içerikler hazırlarken, şirketinizin web stratejisini analiz ediyor, belirli periyodlarda uygun çalışmalar yapıyor, SEO ayarlarını düzenliyor, içeriğe uygun görseller seçiyor ve içeriklerinizin daha fazla etkileşim alabilmesi için sürekli olarak takip ediyoruz.

Dijital dünyanın hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte, kullanıcıların ilgi alanlarına yönelik özgün ve güncel içeriklere ulaşabiliyor olması oldukça önemli bir hale gelmiş durumdadır. Bu noktada kullanıcıyı bilgilendirmekten daha çok kullanıcıyı siteye çekmeye yarayan yazılar yerine, kullanıcıların daha çok faydalanacağı, özgün içeriklere ihtiyaç duyulmaktadır.

Biz de Grafik Ausdenker olarak web sitelerinin ihtiyacı olan özgün, güncel ve profesyonel içerikler üreterek firmalara katma değer sağlamaya ve sektörlere ve hedef kitleye özel içerikler oluşturmaya çalışıyoruz. Bu sayede kullanıcıların sitenizi daha sıklıkla ziyaret etmesi ve trafiğinizin artması sağlanmış oluyor.

Yazılan tüm içeriklerde yer alacak fotoğraflar tarafımızdan özenle seçiliyor,  yazılarınızın SEO uyumlu olması konusunda çalışmalar yapılıyor. Firmalar, tüm bu faydalı içerikleri web sitelerinde yayınlıyor. Tamamen firmaya özel ve özgün şekilde hazırlanan bu içerikler, bu konuda hiçbir çalışması olmayan rakiplerin bir adım önüne geçilmesini mümkün kılıyor.

İçerik Pazarlama

Etkileşim Sağlayan İçerikler

İçerik pazarlama, markanıza özel olarak belirlenen hedef kitlenin ilgi duyduğu konulara yönelik etkileyici, bilgilendirici ve özgün içeriklerin hayata geçirildiği bir pazarlama türüdür. Bu yaklaşım türünde ana amaç satış yapmak değil, hedef kitleye öğretici bilgi vermektir. Sağlanan bu bilgi akışı ile hedef kitle sürekli etkileşim halinde tutularak, müşterileri sunulan hizmet ve ürünlerden yararlanmaya teşik etmek amaçlanır. 

Hazırlık Aşamamız

Öncelikle sektördeki konumunuzu, rakiplerinizi, hedef kitlenizi analiz ediyor, görsel ve yazılı içeriklerinizi ilgi çekici şekilde bir araya getirip, oluşturulan bu içeriği hedef kitlenize göre belirlenen alanlardan paylaşıyoruz. İçeriklerinizde sade ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösteriyoruz, teknik terimleri ise kullanmaktan olabildiğince kaçınıyoruz.

Stratejimizi belirlerken aşağıdaki altın kuralları temel ilke ediniyoruz:

Blog sayfalarınızın yönetimi ve markanızın dijital platformlarda yayınlanacak olan tüm içeriklerini stratejik bir biçimde hazırlıyoruz.  Siz de bizimle iletişime geçerek, şirketinizin içerik stratejisi ve içerik pazarlama konusu için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.